Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Pogrom w Złotorii. Lipiński zrezygnował

• autor: pepe63, 2013-10-05 21:39

Krajna przegrała z Flisakiem 1:6, ale najważniejszą informacją tego meczu jest rezygnacja z prowadzenia drużyny trenera Macieja Lipińskiego.

Flisak - Krajna 6:1 (2:0)
Bramka Patryk Herzberg.
KRAJNA: Mrugalski – Grajczyk (55. Trąbka), Kosmela (43. Stupałkowski), Jureńczyk, Czerechowski – Lipiński, Dądela, Dankowski, Nawrocki – Herzberg, Nowak.
Krajna przegrała wysoko kolejne spotkanie choć wcale nie zasłużyła na takie lanie. W pierwszej połowie krajanie zdecydowanie przeważali na murawie. Mieli m.in. dwie sytuacje sam na sam oraz rzut karny, którego nie wykorzystał Łukasz Nowak. Gospodarze raz przeprowadzili groźną akcję, po której strzelili gola, raz wykorzystali błąd bramkarza Krajny. Druga połowa rozpoczęła się od kolejnej zmarnowanej setki Nowaka i natychmiastową odpowiedzią gospodarzy. Ten gol całkowicie podciął skrzydła przyjezdnym, którzy oddali pole gry miejscowym.
Trener Maciej Lipiński przed meczem poinformował swoich graczy, że rezygnuje ostatecznie z prowadzenia zespołu. Pozostanie z drużyną jednak jako piłkarz. Taka sytuacja komplikuje funkcjonowanie zespołu w rozgrywkach 4-ligowych. Niemożliwe jest zakontraktowanie nowego trenera z odpowiednimi kwalifikacjami w ciągu tygodnia. Krajna musi więc albo przełożyć kolejne spotkanie, albo oddać mecz walkowerem.